Jak zaplanować niezapomniany wieczór kawalerski?

Ślub to początek nowego etapu w życiu. To dzień, w którym wiele rzeczy ulega diametralnej zmianie. Zakończenie pewnego rozdziału wymaga odpowiedniego uczczenia, więc wieczór kawalerski powinien być obchodzony tak, aby nawet po upływie wielu lat był wspominany z przyjemnością. Jak go zorganizować, chcąc zagwarantować niesamowite wrażenia?

Zgrana ekipa

Podstawa to dobre towarzystwo. Najlepiej kierować się zasadą, że liczy się nie ilość, a jakość. W wąskim gronie sprawdzonych przyjaciół każdy czuje się dużo swobodniej niż w otoczeniu większej liczby dalszych znajomych. Wieczór kawalerski powinien być okazją do wyluzowania się i korzystania z zaplanowanych atrakcji, bez poczucia skrępowania, jakie mogą wywoływać nie najlepiej znane osoby.

Za zebraniem niedużej grupy przemawia także kwestia logistyczna. Wejście do klubu czy podróżowanie po mieście będzie łatwiejsze w małym gronie. Ponadto ustalenie dogodnego dla wszystkich terminu nie powinno być problemem, w przeciwieństwie do sytuacji, w której zapraszałoby się więcej gości.

Przemyślane miejsce

Istotną kwestię stanowi wybór miejsca. Przy podejmowaniu decyzji o lokalizacji nie należy zapominać o preferencjach pana młodego. Organizacją wydarzenia zwykle zajmuje się świadek, który powinien znać upodobania najważniejszej tego wieczoru osoby. Jeśli przyszły mąż jest zapalonym domatorem, nie ma sensu wyciągać go na siłę na imprezę z głośną muzyką. Jeśli z kolei lubi się zabawić, to wieczór z planszówkami raczej się nie sprawdzi.

Wybierając lokalizację, należy pamiętać o zapewnieniu jedzenia i trunków. Jeśli dane miejsce zapewnia alkohole i smaczne dania, problem rozwiązuje się sam. Jeśli nie – warto wcześniej coś przygotować.

Dom lub mieszkanie

Dom świadka bądź którego z gości daje poczucie prywatności. Pozwala na spędzenie spokojnego czasu w gronie przyjaciół. Spotkanie urozmaicą karty lub gry planszowe. To zdecydowanie jedna ze spokojniejszych opcji, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco ją urozmaicić i zorganizować grilla lub prywatną dyskotekę.

Klub nocny

Klub nocny na wieczór kawalerski powinien być właściwie wyselekcjonowany. Jeśli stawia się na bezpieczną, a przy tym niesamowitą zabawę, nie warto wybierać pierwszego lepszego miejsca. Uwagę powinny zwrócić doceniane kluby na poziomie europejskim. Świetnym przykładem jest New Orleans Gentlemen’s Club w Warszawie, który poza profesjonalnym, wyjątkowym striptizem daje możliwość zaspokojenia głodu w eleganckiej restauracji. Wieczór kawalerski w pokoju VIP z pewnością nabierze indywidualnego charakteru. Specjalną ofertę dedykowaną wieczorom kawalerskim znajdziesz tutaj.

Bar

Wymarzone miejsce dla smakoszy alkoholi. Pyszne przekąski i degustacja wysokiej jakości trunków – niektórym więcej do szczęścia nie potrzeba. Można wybrać jeden sprawdzony lokal lub udać się do nieznanego wcześniej baru. Ciekawe rozwiązanie stanowi odwiedzenie kilku lokalizacji, co można połączyć ze zwiedzaniem miasta.

Łono natury

Męski biwak, spływ kajakowy lub piesza wycieczka z dala od wielkomiejskiego zgiełku pozwoli się wyciszyć i nabrać sił przed hucznym weselem. Taka propozycja spodoba się zwłaszcza zwolennikom aktywności fizycznej.

Niezapomniane atrakcje

Szeroki wachlarz atrakcji na wieczór kawalerski pozwoli wybrać opcję idealnie odpowiadającą oczekiwaniom. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy mocnych wrażeń, jak i zwolennicy nieco spokojniejszego spędzania czasu.

Interesujące atrakcje to między innymi:

  • paintball,
  • escape room,
  • gra miejska,
  • ścianka wspinaczkowa,
  • zwiedzanie miasta bądź jaskini,
  • gokarty,
  • sporty zimowe: snowboard, narty,
  • sporty wodne: surfing, wakeboarding itp.

Odpowiednie zaplanowanie wieczoru kawalerskiego to już połowa sukcesu. Jeśli potem jakiś element nie do końca pokryje się z wcześniejszymi ustaleniami, nie ma sensu przesadnie się tym przejmować. Liczy się udana zabawa i czas spędzony w doborowym towarzystwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *