Sukienki na wesele – najmodniejsze fasony

Wiosna zbliża się dużymi krokami, a dalej lato, czyli sezon zaręczyn oraz ślubów. Niezależnie czy jesteśmy zaproszeni na wesele jako świadek, najbliższa rodzina pary młodej czy po prostu znajomi z pracy, goście weselni powinni ubrać się stosownie do obowiązującej okazji. Szczególnym wyzwaniem może być wybranie odpowiedniej sukienki na wesele. Idealna sukienka powinna być oryginalna, choć swoim fasonem stanowczo nie może przyćmić sukni panny młodej. Jak wybrać idealny model, by jednocześnie nie był zbyt skromny?

Najmodniejsze fasony krótkich sukienek na wesele

Nie jest żadną tajemnicą, że najchętniej wybierane od lat sukienki na wesele to krótkie kreacje. Krótki fason gwarantuje wygodę, ponieważ w trakcie poruszania się, nie trzeba zwracać uwagi na zawijające się dolne elementy sukni, co może być kłopotliwe zwłaszcza w trakcie tańca. Dodatkowo krótkie sukienki sprawdzają się w czasie upalnych, letnich dni, oraz odsłaniają najpiękniejsze, kobiece atuty, czyli nogi. Modne sukienki na wesele to przede wszystkim modele bogate w ciekawe zdobienia oraz niezwykle popularne ostatnio motywy kwiatowe. Wszelkie falbanki oraz plisy również są mile widziane tego lata, zwłaszcza prezentowane jako dolne wykończenia sukienek. Dodatkowo najmodniejsze fasony sukienek na wesela to sukienki wykonane z cienkich, oddychających materiałów, dających swobodę w czasie tańca.

Czy warto wybierać długie sukienki na wesele

Status świadkowej na weselu wymaga bardzo często wyboru oryginalnej, eleganckiej kreacji. Idealnym rozwiązaniem może być długa sukienka, która nie tylko nada całej stylizacji powagi, ale będzie również stosownie wyglądać w kościele, bądź urzędzie stanu cywilnego. Najmodniejsze fasony długich sukienek wybieranych na wesele to zwiewne, luźne suknie, wykonane z przewiewnych materiałów. Długie sukienki z cienkiej tkaniny z pewnością nadadzą się nawet w przypadku upalnych dni. Tak jak w przypadku krótkich sukienek, tutaj również mile widziane są wszelkiego rodzaju motywy kwiatowe oraz pastelowe kolory, co sprawia, że w takiej sukni pięknie będzie wyglądać nawet mama panny, bądź pana młodego. W zależności od preferencji wybrać można model na cieńszych ramiączkach bądź z krótkim rękawkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *