Poznaj najciekawsze trendy ślubne i weselne na 2021 rok!

Planujesz organizację własnej uroczystości weselnej jeszcze w tym roku kalendarzowym? Spiesz się! Poznaj najciekawsze trendy ślubne i weselne na 2021 rok! Zainspiruj się nimi i przemyć te elementy, które najbardziej do Ciebie przemawiają.

Trend numer 1: okazałe akcenty kwiatowe

Okazałe kobierce kwiatowe stanowią element obowiązkowy wszelkich ślubnych i weselnych dekoracji. Na okrągłych stolikach gości wysokie kielichy ze wspaniałymi bukietami prezentują się przepiękne. Dekoracje z żywych kwiatów i roślin są w tym roku bogate, okazałe i z przepychem. Dużo zieleni jak na styl greenery przystało, pastelowe róże, delikatne światło świec ustawione nieopodal – tak zaaranżowane stoły gości będą wyglądać fenomenalnie.

Trend numer 2: pastelowy róż i szarość z akcentami złota

W aranżacjach weselnych wciąż przewija się pastelowy róż. Rozbielony odcień tej słodkiej barwy przeplata się z delikatną szarością. Dekoracje utrzymane w tej kolorystyce będą pojawiać się pod postacią podtalerzy, obrusów i świec. Odrobina złota również będzie pojawiać się na stołach gości i Pary Młodej. Ciekawym akcentem są również złote sztućce, które prezentują się niezwykle wykwitnie.

Trend numer 3: wesele zorganizowane blisko natury

W tegorocznych trendach ślubnych bardzo modne są dekoracje naturalne. Równie pożądane są malownicze widoki i autentyczna bliskość przyrody. Jest sposób na to, aby wpleść tegoroczne tendencje do swojej uroczystości. Marzy Ci się wyjątkowe wesele nad jeziorem w Wielkopolsce, zorganizowane w okolicy Poznania? Chcesz, aby rodzina i goście na długo zapamiętali Wasz dzień? Wpisz w wyszukiwarkę „sala weselna Poznań i okolice”. Urządź niezapomniane wesele nad jeziorem Wielkopolska. Wspaniała okolica jeziora Kiekrz, bliskość wody i naturalnej zieleni na pewno Cię urzekną. Gdy zobaczysz to miejsce, bez wahania podejmiesz decyzję. Pomyśl sobie tylko, jak będą wyglądać zdjęcia z uroczystości w tak malowniczym i wspaniałym miejscu. Zachodzące słońce w tym wyjątkowym dniu zostanie już na zawsze uwiecznione na filmach i zdjęciach z Waszego dnia. Wesele w Poznaniu stanie się wspomnieniem, do którego wszyscy członkowie Twojej rodziny oraz znajomi będą chcieli wracać. Ekskluzywny apartament pozwoli zregenerować siły po popołudniu i wieczorze pełnym zabawy. Strefa Wellness & SPA – z basenem z przeciwprądem, sauną fińską i turecką, jacuzzi i salką fitness na pewno zapadnie w pamięci Twoich gości. Będą zachwyceni atrakcjami, które dla nich przygotowaliście. Zaproszone osoby będą miały możliwość skorzystania z licznych zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *